wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności

PłatnościW naszym sklepie oferujemy Państwu kilka form płatności.
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

1. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

alt

- Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Wybierając tej formę płatności, zamówienie realizowane jest w chwili odebrania zamówienia przez pracownika sklepu.

2. PRZELEW ZWYKŁY

alt

 - Wybór tej formy płatności pozwala na realizację zapłaty w dowolnym terminie, nie przekraczającym 14 dni od daty złożenia zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmowym sklepu.

NUMER KONTA W PLN
: 73 2490 0005 0000 4500 4350 2303
dane do przelewu: Wodomania ul.Wilanowska 35 ,05-075 Warszawa

 

NUMER KONTA W EURO !!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO WPŁATY W EURO!!!!!!!!!!!!!!!!
PL91 2490 0005 0000 4600 9288 6279


3. PŁATNOŚĆ ONLINE PAYPAL

alt

- Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.

4. PŁATNOŚĆ ONLINE PAYU

alt


- PayU (dawniej Platnosci.pl) to serwis umożliwiający szybkie i bezpiecznie płatności za towary oraz usługi oferowane w sklepie Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na strony PayU, która obsługuje płatności dla serwisu Gigaone. Połączenie z stroną PayU jest oczywiście szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL i w 100% bezpieczne. 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu