wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » MAPY NAWIGACYJNE BATYMETRYCZNE
raty

MAPY NAWIGACYJNE BATYMETRYCZNE

Maxi Mapa powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku turystycznego na elektroniczne mapy opisujące obszar Polski. Używanie GPS stało się w obecnie tak powszechne, że dokładne mapy topograficzne i ich obecność w urządzeniu to wyznacznik jakości odbiornika.

Maxi Mapa to zbór danych jakich nie znajdzie się w żadnej innej mapie.


Ciesz się Navionics +
Navionics + oferuje ogromną wartość i najszerszą bazę zawartości morskich i jezior w ramach warstw do wyboru Nautical Chart, SonarChart i Community Edits i zawiera codzienne aktualizacje i zaawansowane funkcje przez jeden rok.

 Najbardziej aktualne wykresy każdego dnia
Codziennie tworzymy ponad 2 000 aktualizacji naszego Mapy Nautycznej, łącząc dane Biura Hydrograficznego, Powiadomienia dla marynarzy, nowe publikacje, własne ankiety i raporty od użytkowników. Dodatkowo, kilka tysięcy aktualizacji jest również wprowadzanych do SonarChart ™ i edycji społeczności. Zaktualizowane wykresy są dostępne codziennie dzięki prostemu pobieraniu z witryny navionics.com.

Wykres żeglarski
Wszystkie niezbędne dane odniesienia kartograficznego.

SonarChart ™
Mapa batymetryczna HD 1 m / 0,5 m, którą możesz ulepszyć.

Edycje społeczności
Lokalne dane wejściowe, wielkie korzyści.

Zaawansowane funkcje
-
Automatyczna rejestracja stacji dokującej - SonarChart ™ Live
- Zaawansowane opcje mapy
- Synchronizacja plotera

Wykres żeglugowy
Wszystkie istotne dane odniesienia kartograficznego
Najdokładniejszy i najdokładniejszy zestaw informacji, oparty na danych Hydrographic Office, zawiadomieniach dla marynarzy, nowych publikacjach, naszych własnych ankietach i raportach od użytkowników. Nautical Chart zawiera plany portów, cieniowanie głębi bezpieczeństwa, informacje o usługach morskich, pływy i prądy, pomoce nawigacyjne i wiele innych.

SonarChart ™
Mapa batymetrii HD, którą możesz ulepszyć
Niezwykłe szczegóły konturu dolnego do 1 stopy / 0,5 metra, doskonałe do zwiększania świadomości na płytkich wodach i do lokalizowania obszarów połowów na dowolnym poziomie głębokości. Użytkownik może ulepszyć SonarChart ™, udostępniając swoje logi sonaru.

 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Mapy Navionics i Maximapa  Warszawa
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl